FİZİK TEDAVİ

Doktorumuz, masör ve masözlerimizle hastalığınıza şifa bulacak, ruhunuzu yenileyecek, dinçleşecek, hayatın stresinden arınacaksınız…

Kaplıca kür misafirimiz kış döneminde, Pazartesi - Çarşamba ve Cuma günleri, yaz döneminde ise Pazartesi - Çarşamba ve Perşembe günleri doktor kontrolünden geçer. Termal sudan faydalanmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı yoksa fizik tedavi uzmanımız tarafından rahatsızlığına ve kalış süresine uygun bir tedavi protokolü teklif edilir.

Fizyo & Elektroterapi

Termal Tedavi Sağlık departmanımızda; Ultrasound (kesikli vedüz), parafin, galvanizasyon, iyonteferans, enterferans, vakum, TENS, Hot-cold pack, exporantial akım, lumbal ve cervical traksiyon tedavileri uygulanmaktadır.

Medikal Masaj

Fizik tedavide önemli yeri olan masaj, kan dolaşımını hızlandırır, spazm çözerek gevşeme sağlar, ağrıları giderir. Sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Zaman ve strese karşı cildin diriliği ve esnekliğini korumasına yardım eder. 

Kaplıca Suyu

Hamam: Antik Roma'dan gelen hamam Anadolu'da çok eskilere dayanan bir gelenektir. Günümüzün modern ''kaplıca-kür'' kavramlarının temelinde ''Hamam'' yatar. 

Sıcak / Soğuk Terapi

Vücudun tamamına ya da bir kısmına bölgesel olarak uygulanır. Rahatsızlık belirlendikten sonra hangi terapinin uygun olduğu tespit edilir. Bu terapi türü yüksek ve düşük tansiyon, hazımsızlık, uykusuzluk, düzensiz uyku ve kadın hastalıklarına olumlu sonuç vermektedir. 

Su Altı Masajı

Termal tedavide kullanılan en modern ve en etkili yöntemlerden biridir. Kan dolaşımını düzenler ve hızlandırır, kasları dinlendirir, romatizmal hastalıklar ve stres tedavisinde çok etkilidir. Vücuda muazzam bir dinamizm kazandırır. 

Parafin

Hassas ve kuru ciltler için önerilir. Cildi berrak ve ipeksi kılar.Yaşlanmayı geciktirir. 

Çamur Tedavisi

Bahçemizdeki özel çamur havuzunda termal suyumuzdan steril bir ortamda elde ettiğimiz çamur, vücudun gerekli bölgelerine uzmanlar tarafından uygulanır. Eklem ağrılarını azaltır, romatizmal hastalıklarda, kireçlenme ve selülit tedavisinde etkilidir. 

HEMEN ARA   |   WHATSAPP
Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle